10 rokov na trhu

DEMI šport pôsobí na trhu už od roku 2008 a poskytuje zákazníkom kompletný športový servis s odborným poradenstvom. Okrem iného sa spoločnosť DEMI šport zaoberá predovšetkým predajom športových potrieb, potláčaním textílií a výrobou reklamných materiálov.

Všetko pod jednou strechou

Môžeme sa pýšiť tým, že všetko, čo našim zákazníkom ponúkame, nájdu pod jednou strechou. Spoločnosť DEMI šport má totižto svoje vlastné sídlo, v ktorom nájdete predajňu, grafické štúdio aj sklad. Okrem toho prevádzkujeme aj e-shop. O to všetko sa stará približne 12 až 15 zamestnancov.

Kompletné športové vybavenie

Spoločnosť DEMI šport spolupracuje hneď s niekoľkými dodávateľmi, ktorí predstavujú v oblasti športu dlhodobo osvedčenú kvalitu. V širokej ponuke nášho sortimentu môžete nájsť športové a vychádzkové oblečenie ERIMA, LEGEA a LUANVI, športovú i vychádzkovú obuv ADIDAS, JOMA a LUANVI, dresy ERIMA, LEGEA, LUANVI a ADIDAS, lopty ERIMA, ADIDAS a DERBYSTAR, brankárske rukavice ERIMA a DERBYSTAR, trofeje a medaily, športové pomôcky, brány a siete a iné.

Ceníme si partnerstvá priateľstvá

Vzťahy sú dôležitým faktorom nielen pre rozvoj či rast firmy, ale aj pre pozitívnu klímu v jej internom prostredí. Dlhoročné skúsenosti a priateľstvá sa nám podarilo pretaviť do zaujímavých spoluprác. Potláčame dresy nielen rôznym športovým klubom, ale aj samotnej Slovenskej futbalovej reprezentácii. DEMI šport je hrdým partnerom Slovenského futbalového zväzu.

Snažíme sa pomáhať a podporovať

V DEMI športe radi podporujeme rôzne športové udalosti, ktoré si zaslúžia pomoc. Pravidelne sa aktívnym spôsobom podieľame na podporovaní detských športových udalostí či projektov, charitatívnych akcií alebo rozličných športových turnajov. Ak o nejakých podobných udalostiach viete, pokojne nás kontaktujte a radi sa o tom porozprávame.Otváracie hodiny predajne

DEMI šport plus, s.r.o.

Juraja Slottu 47

917 01 Trnava


PREDAJŇA 

Po - Pia: 10.00 hod - 18.00 hod

Sobota: 09.00 hod - 12.00 hod

Nedeľa: ZATVORENÉ